SRR1280-471K
MFR.Part #
SRR1280-471K
JLCPCB Part #
C2045783
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
1.25A 470uH 880mΩ 900mA ±10% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS