SRR1280-3R3Y
MFR.Part #
SRR1280-3R3Y
JLCPCB Part #
C7017069
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
12mΩ 3.3uH 8.8A 9.8A ±30% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS