SRR1280-391K
MFR.Part #
SRR1280-391K
JLCPCB Part #
C7369701
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
1.4A 1A 390uH 680mΩ ±10% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS