SRR1280-220M
MFR.Part #
SRR1280-220M
JLCPCB Part #
C2041379
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
22uH 38.6mΩ 4.1A 4.3A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS