SRR1280-1R1Y
MFR.Part #
SRR1280-1R1Y
JLCPCB Part #
C2046830
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
1.1uH 10.2A 14A 6.5mΩ ±30% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS