SRR1280-180M
MFR.Part #
SRR1280-180M
JLCPCB Part #
C2041365
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
18uH 35mΩ 4.6A ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS