SRR1280-121K
MFR.Part #
SRR1280-121K
JLCPCB Part #
C2046908
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
1.95A 1.95A 120uH 200mΩ ±10% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS