SRR1280-100M
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SRR1280-100M
JLCPCB Part #
C2041557
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
10uH 19.5mΩ 6.3A 6A ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS