SRR1260A-331K
MFR.Part #
SRR1260A-331K
JLCPCB Part #
C3224441
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
1.15A 1.1A 330uH 580mΩ AEC-Q200 ±10% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS