SRR1260A-270M
MFR.Part #
SRR1260A-270M
JLCPCB Part #
C1518022
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
27uH 3.3A 3.6A 45mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS