SRR1260A-181K
MFR.Part #
SRR1260A-181K
JLCPCB Part #
C2046732
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
1.4A 1.4A 180uH 320mΩ AEC-Q200 ±10% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS