SRR1260A-151K
MFR.Part #
SRR1260A-151K
JLCPCB Part #
C1331318
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
1.55A 1.55A 150uH 260mΩ AEC-Q200 ±10% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS