SRR1260A-100M
MFR.Part #
SRR1260A-100M
JLCPCB Part #
C2042360
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
10uH 20mΩ 5.5A 5.5A AEC-Q200 ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS