SRR1260-6R1Y
MFR.Part #
SRR1260-6R1Y
JLCPCB Part #
C1329932
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
17mΩ 6.1uH 6.6A 6.8A ±30% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS