SRR1260-470Y
MFR.Part #
SRR1260-470Y
JLCPCB Part #
C2051524
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
2.5A 47uH 86mΩ ±30% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS