SRR1260-3R3Y
MFR.Part #
SRR1260-3R3Y
JLCPCB Part #
C6496183
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
12mΩ 3.3uH 7.6A 7.8A ±30% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS