SRR1260-221K
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SRR1260-221K
JLCPCB Part #
C1329361
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
1.38A 1.3A 220uH 380mΩ Magnetic Shielded Inductor ±10% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS