SRR1260-1R5Y
MFR.Part #
SRR1260-1R5Y
JLCPCB Part #
C1331697
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
1.5uH 8.8A 9.5mΩ 9.9A ±30% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS