SRR1260-1R0Y
MFR.Part #
SRR1260-1R0Y
JLCPCB Part #
C6301719
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
10A 1uH 7.8mΩ 9.4A ±30% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS