SRR1260-100M
MFR.Part #
SRR1260-100M
JLCPCB Part #
C3221699
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
10uH 20mΩ 5.5A 5.5A ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS