SRR1240-5R6M
MFR.Part #
SRR1240-5R6M
JLCPCB Part #
C1331976
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
20mΩ 5.1A 5.6uH ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS