SRR1240-2R4Y
MFR.Part #
SRR1240-2R4Y
JLCPCB Part #
C5760259
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
11.5mΩ 2.4uH 7.8A ±30% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS