SRR1240-221K
MFR.Part #
SRR1240-221K
JLCPCB Part #
C2046741
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
220uH 660mΩ 900mA 920mA ±10% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS