SRR1240-150M
MFR.Part #
SRR1240-150M
JLCPCB Part #
C1329644
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
15uH 3.2A 3.5A 47mΩ ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS