SRR1210A-680M
MFR.Part #
SRR1210A-680M
JLCPCB Part #
C17317300
Package
SMD,12x12mm
Description
102mΩ 2.7A 3A 68uH AEC-Q200 ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS