SRR1210A-5R6Y
MFR.Part #
SRR1210A-5R6Y
JLCPCB Part #
C1332023
Package
SMD,12x12mm
Description
13.5mΩ 5.6uH 8.5A 8A AEC-Q200 ±30% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS