SRR1210A-330M
MFR.Part #
SRR1210A-330M
JLCPCB Part #
C2046110
Package
SMD,12x12mm
Description
3.7A 33uH 52mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS