SRR1210A-1R0Y
MFR.Part #
SRR1210A-1R0Y
JLCPCB Part #
C17386931
Package
SMD,12x12mm
Description
11A 16.5A 1uH 6mΩ AEC-Q200 ±30% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS