SRR1210A-181M
MFR.Part #
SRR1210A-181M
JLCPCB Part #
C2046854
Package
SMD,12x12mm
Description
1.6A 180uH 250mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS