SRR1210A-100M
MFR.Part #
SRR1210A-100M
JLCPCB Part #
C2042619
Package
SMD,12x12mm
Description
10uH 18mΩ 6.5A 6.5A AEC-Q200 ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS