SRR1210-5R6Y
MFR.Part #
SRR1210-5R6Y
JLCPCB Part #
C2045859
Package
SMD,12x12mm
Description
14mΩ 5.6uH 8.5A 8A ±30% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS