SRR1210-471M
MFR.Part #
SRR1210-471M
JLCPCB Part #
C2041822
Package
SMD,12x12mm
Description
1.2A 1A 470uH 820mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS