SRR1210-330M
MFR.Part #
SRR1210-330M
JLCPCB Part #
C3224641
Package
SMD,12x12mm
Description
3.7A 33uH 4.4A 52mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS