SRR1208-821KL
MFR.Part #
SRR1208-821KL
JLCPCB Part #
C3224322
Package
SMD,12.7x12.7mm
Description
1.15Ω 550mA 770mA 820uH ±10% SMD,12.7x12.7mm Power Inductors ROHS