SRR1208-560YL
MFR.Part #
SRR1208-560YL
JLCPCB Part #
C1329609
Package
SMD,12.7x12.7mm
Description
110mΩ 2.8A 2A 56uH ±15% SMD,12.7x12.7mm Power Inductors ROHS