SRR1208-472KL
MFR.Part #
SRR1208-472KL
JLCPCB Part #
C7320590
Package
SMD,12.7x12.7mm
Description
280mA 300mA 4.7mH 9.6Ω ±10% SMD,12.7x12.7mm Power Inductors ROHS