SRR1208-471KL
MFR.Part #
SRR1208-471KL
JLCPCB Part #
C2046939
Package
SMD,12.7x12.7mm
Description
470uH 700mA 850mΩ 950mA ±10% SMD,12.7x12.7mm Power Inductors ROHS