SRR1208-332KL
MFR.Part #
SRR1208-332KL
JLCPCB Part #
C2045164
Package
SMD,12.7x12.7mm
Description
3.3mH 320mA 350mA 6.4Ω ±10% SMD,12.7x12.7mm Power Inductors ROHS