SRR1208-330YL
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SRR1208-330YL
JLCPCB Part #
C1329353
Package
SMD,12.7x12.7mm
Description
2.8A 3.8A 33uH 62mΩ ±15% SMD,12.7x12.7mm Power Inductors ROHS