SRR1208-102KL
MFR.Part #
SRR1208-102KL
JLCPCB Part #
C1329639
Package
SMD,12.7x12.7mm
Description
1.65Ω 1mH 500mA 670mA ±10% SMD,12.7x12.7mm Power Inductors ROHS