SRR1206-330YL
MFR.Part #
SRR1206-330YL
JLCPCB Part #
C2047213
Package
SMD,12.7x12.7mm
Description
1.9A 3.1A 33uH 90mΩ ±15% SMD,12.7x12.7mm Power Inductors ROHS