SRR1206-221KL
MFR.Part #
SRR1206-221KL
JLCPCB Part #
C2045922
Package
SMD,12.7x12.7mm
Description
1.2A 220uH 460mΩ 700mA ±10% SMD,12.7x12.7mm Power Inductors ROHS