SRR1206-121YL
MFR.Part #
SRR1206-121YL
JLCPCB Part #
C2046284
Package
SMD,12.7x12.7mm
Description
1.8A 120uH 1A 260mΩ ±15% SMD,12.7x12.7mm Power Inductors ROHS