SRR1050HA-390Y
MFR.Part #
SRR1050HA-390Y
JLCPCB Part #
C7320580
Package
SMD,10.2x10mm
Description
106mΩ 2.25A 2.3A 39uH AEC-Q200 ±30% SMD,10.2x10mm Power Inductors ROHS