SRR1050HA-181Y
MFR.Part #
SRR1050HA-181Y
JLCPCB Part #
C6301705
Package
SMD,10.2x10mm
Description
1.04A 180uH 1A 420mΩ AEC-Q200 ±30% SMD,10.2x10mm Power Inductors ROHS