SRR1050A-181Y
MFR.Part #
SRR1050A-181Y
JLCPCB Part #
C1331973
Package
SMD,10.2x10mm
Description
1.04A 180uH 1A 307mΩ AEC-Q200 ±30% SMD,10.2x10mm Power Inductors ROHS