SRR1005-272K
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SRR1005-272K
JLCPCB Part #
C7369688
Package
SMD,12.7x10mm
Description
120mA 180mA 2.7mH 8.6Ω ±10% SMD,12.7x10mm Power Inductors ROHS