SRR1005-222K
MFR.Part #
SRR1005-222K
JLCPCB Part #
C1331951
Package
SMD,10x12.7mm
Description
140mA 2.2mH 210mA 6.5Ω ±10% SMD,10x12.7mm Power Inductors ROHS