SRR1005-220M
MFR.Part #
SRR1005-220M
JLCPCB Part #
C1334092
Package
SMD,10x12.7mm
Description
1.4A 1.9A 100mΩ 22uH ±20% SMD,10x12.7mm Power Inductors ROHS