SRR1005-150M
MFR.Part #
SRR1005-150M
JLCPCB Part #
C1329619
Package
SMD,12.7x10mm
Description
1.7A 15uH 2.1A 85mΩ ±20% SMD,12.7x10mm Power Inductors ROHS